ADVANCED COMPOSITE SOLUTIONS

OZNACZENIA REGAŁOWE

KODY SKOŚNE

Jako jedna z nielicznych firm, oferujemy klientom etykiety z kodami kreskowymi skośnymi. Etykieta zawiera dokładnie te same dane, jak tradycyjny wertykalny kod kreskowy, ale ma nad nim zdecydowaną przewagę.

zobacz

ETYKIETY REGAŁOWE

Nasze etykiety zapewniają estetyczny i trwały system oznaczeń magazynowych. W grupie produktów STICCO znajdują się etykiety o standardowych zastosowaniach, ale również etykiety do powierzchni niskoenergetycznych, o dużej chropowatości oraz o wzmocnionej powierzchni odpornej na wszelkie uszkodzenia. Druk o bardzo wysokiej rozdzielczości 2400 dpi, gwarantuje wyjątkową jakość etykiet oraz zapewnia odczyt kodów i oznaczeń z większej odległości.

zobacz

ETYKIETY DYSTANSOWE

Etykiety dystansowe wyznaczają przerwę pomiędzy paletami na regałach magazynowych wysokiego składowania konieczną dla zachowania bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy wiele wzorów, ale na życzenie klienta możemy opracować dowolny nadruk. W standardzie oferujemy dwa rodzaje etykiet SticcoAdesivo oraz kompozyt SticcoCarbo z antyrefleksyjną, utwardzoną powłoką ochronną. W obu przypadkach stosowane są silne kleje akrylowe permanentne (600n/m).

zobacz

Copyright Sticco

projektowanie stron www