Nowe potrzeby naszych klientów to nasz rozwój i nowe pomysły

Dlaczego powstała grupa produktów Sticco?

Mimo ostrożności operatora wózka widłowego, zdarza się zahaczenie o regał, skutkiem czego jest przetarcie kodu na etykiecie regałowej, który staje się trudny do odczytania.

Przeprowadziliśmy próby z wielu materiałów dostępnych na rynku, we współpracy z różnymi producentami. Ostatecznie okazało się, że nie ma na rynku produktu, który spełniałby oczekiwania klienta.

Po wielu testach i próbach zrodził się pomysł etykiety kompozytowej z powłoką węglową. Kolejnym etapem było znalezienie odpowiednich materiałów i form ich łączenia aby cały kompozyt był bardzo wytrzymały.

Dziś etykieta kompozytowa jest stosowana i o od paru miesięcy z powodzeniem sprawuje się w trudnych warunkach magazynowych u naszych klientów.

Standard Sticco

Grupa produktów Sticco to ustandaryzowane etykiety według określonych cech.

Nasze zaangażowanie oraz współpraca z klientami pozwala na wprowadzenie nowych produktów o wymaganych parametrach.

Sticco to etykiety, które posegregowane są według określonych potrzeb magazynowych. W zależności od zastosowania (np. na podłogę, w niskich temperaturach, do kontaktu z żywnością) etykiety mają różne właściwości, skład oraz rodzaj kleju. Wprowadzenie standaryzacji pozwoliło uprościć wybór właściwej etykiety.

projektowanie stron www